Akademie na mládežnickém turnaji v Bystrci

O víkendu se uskutečnil již druhý jarní turnaj pořádaný klubem RC Brno Bystrc.

Na turnaji jsme se domluvili s klubem RC Břeclav, že spojíme síly, protože v Břeclavi od září trénují také mladší žáci jako u nás. Tím pádem jsme spojili příjemné s užitečným a vytvořili ve dvou kategoriích dva plnohodnotné týmy, které nesly na hrudi naše proužky.

Naši dravci z U8 byli adoptováni Vyškovem, kde si pod vedením trenéra Miloše Wognitsche dobře zahráli. Jmenovitě to byl Šíma Vítek a Jiřík Klvaň, který si u modrých i položil.

V kategorii U10 jsme odehráli velmi dobrý turnaj, celkem 5 utkání, 2 výhry a nakonec skončili na 7. místě z devíti družstev. Velký úspěch!  Za akademii si položili Jirka Hasník a Kája Bílková a krásně jim sekundovali bojovníci Monča Váňová a Kuba Zeiner a také ostatní spoluhráči dobrým týmovým výkonem!

U nejstarší kategorie U12 bylo vidět také zlepšení. Učíme se a sbíráme zkušenosti! Snažili jsme se, bojovali jsme a nikdo se nezranil, co víc si přát! Potřebujeme akorát pořád hrát a trénovat a zlepšení a výsledky se dostaví.

Za U12 hráli Jakub „Big“ Petrucha, Filip Fuchs, Tadeáš Martinec a Dan Kouřil. Moc díky kluci!

Dále děkujeme za super turnaj klukům a holkám z Bystrce, rozhodčím za skvělé výkony, rodičům za neutuchající podporu, kamarádům z Břeclavi a Vyškova za perfektní spolupráci a počasí za moudrost.

Těšíme se na všechny v sobotu 25. 5. na turnaji na Dragonu!

Ragby zdar!