Turnaj na Dragonu

V sobotu se akademie zúčastnila mládežnického turnaje na hřišti brněnského Dragonu.

V nejmladší kategorii U8 reprezentovalo osm hráčů, v kategorii U10 pět hráčů akademie doplnili dva spoluhráči z Břeclavi a v U12 sedm statečných doplnil jeden hráč z břeclavského klubu.

Ačkoliv se nevyhlašovalo pořadí jako minule, kluci a holky z U8 opět skvěle odehráli celý turnaj a nepoznali přemožitele. U10 se podle výsledků umístila na čtvrtém místě z osmi účastníků. V U12 hrála většina hráčů svůj první venkovní turnaj a tak nabírá herní zkušenosti.  

Saša Bosáková, trenérka U8: „Sobotňajší turnaj, sa našej najmladšej kategórii opäť veľmi vydaril. A nejde len o výsledok, ktorý nás samozrejme potešil. Pre mňa osobne je víťazstvo, keď vidím že si decká nahrávajú, bránia, pracujú ako tým a hlavne že ich to baví. A sobotňajší turnaj bol plný úsmevov a radosti, a presne o to išlo. Turnaja sa zúčastnili naši dobre známy hráči ako aj nováčik, ktorý nemal problém sa do turnaja zapojiť, dokonca niekoľko krát aj zaskórovať. Som na našich najmenších naozaj hrdá, a chcem poďakovať ako aj rodičom za fandenie, tak aj svojim kolegom trénerovi Ivovi a Vladimírovi, pretože výsledok, ktorý sa nám podaril je práca nás všetkých.“

Zdeněk Hejduk, trenér U10: „Slunečný sobotní den, výborný domácí guláš, cibulačka, ale hlavně krásné zápasy U10. Společně se dvěma hráči z Břeclavi se kluci mohli radovat ze čtyř výher a tří proher za které se rozhodně nemuseli stydět. Příští týden se koná turnaj v Havířově, tak doufám, že se podaří poskládat potřebný počet děti a užijí si stejně jako tuto sobotu na Dragonu.“

Sasa Tošič, trenér U12: „První turnaj v nové sezóně máme za náma, a zároveň i změnu generace. Už tradičně s naším kamarádama z Břeclavi jsme postavili společní tým. Byla to premiéra v U12 pro většinu kluků, kteří postoupili z mladší kategorie U10, jako našich tak i břeclavských. Chtěl bych taky poděkovat klubu RC Jimi Vyškov který nám na poslední tři zápasí půjčili jednoho hráče. Turnaj byl nesoutěžní a jako vždycky o výsledky nejde, ale o výkon. Musím kluky pochválit za jejich bojovnost, přístup a nasazení do hry. Hráli naplno, i přes nepříznívé výsledky měli hlavy nahoru, nevzdávali se, a nedali nic soupeřovi zadarmo. Díky přístupu v každém zápase postupně zvedali hru. Za výkon jsme dostali i pochvaly od ostatních trenérů soupeře. Srdíčko máme, co je dobrý, ale chybí nám trochu víc dospět ve hře, co je náš cíl na sezonu. To znamená zlepšit organizaci ve hře a týmovou spolupráci. Na tom budeme na každém tréninku makat, a já jsem optimistický, že nám se do konce podzimní sezóně podaří ještě posunout o krok dál.

Fotogalerie ZDE.

Výsledky

U8

Akademie vs Bystrc Black 2:2
Akademie vs Zlidrak 6:2
Akademie vs Havířov 4:2
Akademie vs Bystrc Orange 2:2
Akademie vs Bystrc Black 4:0
Akademie vs Zlidrak 4:0
Akademie vs Havířov 3:2
Akademie vs Bystrc Orange 3:1

U10

Akademie vs Havířov 6:1
Akademie vs Bystrc Orange 0:5
Akademie vs Bystrc Black 0:4
Akademie vs Dragon Green 5:1
Akademie vs Dragon Black 0:5
Akademie vs Bystrc Tigers 5:1
Akademie vs Zlín 6:2

U12

Akademie vs Dragon 0:5
Akademie vs Zlín 0:5
Akademie vs Ostrava 0:3
Akademie vs Havířov 0:3
Akademie vs Vyškov 0:6
Akademie vs Bystrc Orange 1:5
Akademie vs Bystrc Black 0:7